pracownik procesu produkcji i napełniania

Biznes Partner Sp. z o.o.

warszawa ursus, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta Firmy z branży Produkcyjnej zatrudnimy na stanowisko:
-Pracownik Pomocniczy Procesu

Praca w miejscowości Warszawa Ursus

Wymagania:
-Chęć podjęcia pracy od poniedz do piątku na III zmiany
-uprawnienia na wózki widłowe niskiego składowania
-książeczka Sanepid

Praca polega na:
Ręczne dozowanie surowców do mieszalnika, kontrola parametrów produkcyjnych, obsługa wag przejezdnych, zaciąganie surowców bezpośrednio do mieszalnika, rozładunek masy z mieszalnika do pojemników lub arka boxów, rozliczanie produkcji, transport surowców wózkiem na platformę mieszalnika, transport kontenerów z masa do magazynu.
Naważanie surowców.
Czyszczenie orurowania.

Oferujemy:
-umowę o pracę
-stawkę na poziomie 20 zł brutto/h dzień oraz 23 zł brutto/noc

Proszę o przesyłanie Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Wymagania

-uprawnienia na wózki widłowe ( niski skład )

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji