Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Pracownik pomocniczy

Płońsk, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Legionowo

Numer ref. PPO/057/KKA

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (nieskomplikowane prace fizyczne)
  • Selekcja oraz kontrola jakości produktów
  • Prace pomocnicze

Oferta:

  • DARMOWY DOJAZD DO PRACY; I trasa: Płońsk - Zakroczym - Nowy Dwór Mazowiecki - Skrzeszew - Legionowo; II trasa: Nasielsk - Winnica - Pułtusk - Serock - Legionowo
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta

Wymagania

Wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia
  • Zaangażowanie oraz chęci do pracy

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu! :)

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji