Pracownik ogólnobudowlany/pomocnik - Ciechanów i okolice

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Ciechanów ( w pobliżu: Płońsk, Nasielsk ), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma pilnie zatrudnię

Pracowników ogólnobudowlanych/pomocników

do pracy przy budowie domków, bloków, obiekty użyteczności publicznej.

Stawka według doświadczenie (pomocnik czy samodzielny doświadczony budowlaniec)- dzwoń i umówimy się na rozmowę.

Nie wymagamy potwierdzenia umiejętności na „papierze”, ale motywacji do pracy i stabilności jako Pracownik.

Potrzebujemy ludzi do:
- Pomocy na budowie
- Wykonywania zbrojeń i szalunków
- Prac murarskich
- Wykonywania elewacji itp.
Wystarczy, że:
- masz doświadczenie na budowie ww. robotach
- masz chęci pracować jako pomocnik
- mile widziane brygady
Dajemy Ci:
- pracę od zaraz,
- stałe zatrudnienie,
- umowę o pracę,
- dowozy do pracy,
- gwarancję, że codziennie będziesz w domu
- solidne stawki godzinowe
– osoby z doświadczeniem uzgadniają stawkę z Kierownikiem

518-200-962 tel do kontaktu

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna