Pracownik ogólnobudowlany / pomocnik - atrakcyjna praca we Francji

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja – FRANCJA – obecnie 2  budowy w róznych lokalizacjach do wyboru

Umowa francuska

Termin : 22/05

Projekt długoterminowy

Zadania:
• praca na budowie,
• praca w grupach polskich ( nie jest wymagana znajomość języka )
• wykonywanie prac budowlanych w zalezności od doświadzcenia i umiejętności : prace ciesielskie,murarskie, zbrojarskie, betonowanie, prace pomocnicze

Wynagrodzenie:

• wynagrodzenie początkowe 2350 euro netto / miesiac ( przy 42h w ciągu tygodnia )
• Nadgodziny płatne wedlug francuskiego prawa – 125% oraz 150%

Możliwosc dodatowo pracy w weekendy

Ofertujemy :

  • w pełni wyposażone darmowe zakwaterowanie
  •  samochody służbowe
  • karta Vital - zapewnienie darmowej opieki medycznej oraz ubezpieczenia
  • opieka koordynatora
  • praca do końca roku

Wymagania

Wymagania :

- doświadzcenie w pracy na budowach
- motywacja i chęci do pracy
- gotowość do wyjazdu

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie