Pracownik ogólno budowlany

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Miejsce pracy: Francja, Owernia-Rodan-Alpy
Opis stanowiska:
prace ogólnobudowlane
prace wewnątrz i na zewnątrz budynków
praca dodatkowe: malowanie, układanie płytek, tynkowanie, szpachlowanie

Oferujemy:
pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
praca na pełny etat
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
atrakcyjne wynagrodzenie
dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania

Wymagania:
mile widziana znajomość języka francuskiego
doświadczenie na podobnym stanowisku
motywacja do pracy
odpowiednie kwalifikacje zawodowe
gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna