Pracownik Ochrony w renomowanym obiekcie handlowym - PRACA DODATKOWA

Securitas Polska

Modlniczka, małopolskie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.

Opis oferty pracy

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE HANDLOWYM

Lokalizacja: Modlniczka (Galeria handlowa Futura Park Kraków)

PRACA DODATKOWA W SOBOTY

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • stawkę 32 zł/h brutto (DLA STUDENTÓW NETTO!),
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • dofinansowanie do karnetów sportowych,
  • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.

Twoje przyszłe zadania:

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Kwalifikacje
  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status ucznia/studenta.
Dodatkowe informacje

Dołącz do naszego Zespołu! Wyślij swoje CV - czekamy na Ciebie!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".