Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Modlniczka" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

5 ofert pracy lokalizacja: Modlniczka

Sortuj według:
  • Czynności magazynowe

    OTTO Work Force

    Modlniczka, małopolskie

    Opis stanowiska pracy: - sortowanie przesyłek -rozładunek i załadunek przesyłek -dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, -przestrzeganie zasad oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy. Oferujemy: - pracę od zaraz w renomowanej firmie, będącej liderem w branży logistycznej - umowie zlecenie – w ramach pracy tymczasowej, - pracę w systemie zmianowym : od poniedziałku do niedzieli w godzinach 01:00-08:00 lub ...

  • Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

    ATERIMA WORK

    Do twoich obowiązków należeć będzie:Kompletacja i przygotowanie zamówień Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania Praca na terminalu magazynowym Rozmieszczenie towaru zgodnie z planem magazynowym Dostarczanie towaru na halę Zgłoś się do nas, jeśli:Nie posiadasz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania Posiadasz uprawnienia na ...

    OTTO Work Force Europe sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Czynności magazynowe Numer referencyjny: OB/INP/09/2020 Miejsce pracy: Modlniczka Opis stanowiska pracy: - sortowanie przesyłek - rozładunek i załadunek przesyłek - dbanie o porządek na swoim stanowisku ...