Pracownik obsługi sprzedaży w sklepie internetowym 3/4 etatu

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, szkoły językowej z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika obsługi sprzedaży w sklepie internetowym. Firma naszego Klienta organizuje kursy nauki języków obcych oraz języka polskiego jako obcego już od 26 lat.

Jeżeli lubisz pracę związaną ze sprzedażą i chciałbyś szlifować język angielski podczas rozmów z klientami, poszukujesz zatrudnienia na ¾ etatu (zapraszamy także studentów!), a przy okazji interesuje Cię nauka języków obcych – prawdopodobnie mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie ????. Nie zwlekaj z aplikacją – prześlij swoje CV, a już niedługo Twoim pracodawcą może zostać firma będąca wydawcą najpopularniejszej serii podręczników do nauki języka polskiego jako obcego.

STANOWISKO: pracownik obsługi sprzedaży w sklepie internetowym – ¾ etatu

LOKALIZACJA: Kraków (Bronowice)

Zakres obowiązków:

• obsługa sprzedaży zamówień sklepu internetowego (głównie podręczniki), fakturowanie, przygotowanie zleceń do wysyłki

• aktywny kontakt sprzedażowy, nawiązywanie nowych relacji handlowych, działania marketingowe

• utrzymywanie długofalowych kontaktów z kontrahentami

• obsługa klienta biznesowego i indywidualnego

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży internetowej)

• łatwość nawiązywania kontaktów osobistych i telefonicznych

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (weryfikacja podczas rozmowy z Klientem)

• mile widziane zainteresowanie tematem nauczania języków czy języka polskiego jako obcego oraz sprawna obsługa programów komputerowych (tj. Excel, Sage Symfonia, Sote, nadawcze programy webowe)

Oferujemy:

umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem)

• ¾ etatu

• wynagrodzenie 2700-3000 zł brutto miesięcznie

• pracę w biurze 6h dziennie od pn. do pt. w godzinach 9-15

• pełne wsparcie zespołu podczas okresu wdrożeniowego

długoterminową współpracę

prosty i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami -> spotkanie z Klientem -> możesz zaczynać ????

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta