pracownik obsługi naziemnej lotniska

Randstad Polska

Warszawa, lotnisko Okęcie, mazowieckie

Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowym środowisku?

Czujesz, że tracisz czas na codzienne długie dojazdy do pracy i chciałbyś do zmienić?

Oferta:

  • umowa o pracę (praca stała)
  • wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne i kwartalne
  • szkolenia i możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów
  • codzienne bony na lunch
  • dogodny dojazd do pracy, SKM lub KM bez korków!
  • opieka medyczna Lux Med - od początku pracy
  • zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy
  • dofinansowanie na wczasy od 600-1200 zł w zależności od dochodu
  • dofinansowanie na bilety kulturalno-rozrywkowe 150 zł rocznie
  • zapomoga dla osób w trudnej sytuacji finansowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa naziemna samolotów
  • bezpieczny załadunek i rozładunek bagażu, poczty, frachtu, tak aby dotarły do właściwego miejsca we właściwym czasie
  • wykonywanie pracy według standardów lotniczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy