Pracownik obsługi doków / konserwator 15€ brutto/h,Zeebrugge, Belgia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Zeebrugge, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przeprowadzanie rutynowych inspekcji doków w celu identyfikacji potrzeb konserwacyjnych
  • wykonywanie zadań związanych z czyszczeniem, w tym między innymi odtłuszczanie, odrdzewianie i ogólne czyszczenie powierzchni
  • wykonywanie rutynowych zadań malarskich w celu utrzymania wyglądu i powłok ochronnych konstrukcji doków
  • pomoc w organizacji i utrzymaniu narzędzi, sprzętu i materiałów wykorzystywanych w pracach konserwacyjnych
  •  praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę 15€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. ok. 4610 € brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego, tj. ok.2600€ brutto
  • darmowe zakwaterowanie  (konieczność opłacenia podatku)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego również dla członków rodziny
  • telefon służbowy na życzenie pracownika

Wymagania

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • kilkuletnie doświadczenie w sektorze morskim
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • gotować do pracy fizycznej na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
  • zmysł techniczny oraz umiejętność rozpoznawania usterek
  • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
64,8PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis