Konserwator statków €17-€20/h Zeebrugge Belgia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Zeebrugge, zagranica

Opis stanowiska pracy

pomoc przy cumowaniu średniej wielkości statków morskich

czyszczenie oraz piaskowanie statków

wykonywanie ogólnej konserwacji mechanicznej podwodnych kadłubów statków, takich jak holowniki, statki rybackie, pogłębiarki, śruby napędowe, stery itp.

wykonywania wszelkiego rodzaju konserwacji steru i linii napędowej

naprawa oraz konserwacja kabestanów (urządzenia ułatwiające wybieranie bądź luzowanie lin i łańcuchów)

praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę €17-€20/h
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto tj. ok. 5230€-6150€- brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego tj. ok.2830€-3330€ brutto
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

Wymagania

  • wykształcenie mechaniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze morskim)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy (praca z dużymi materiałami np. 2-tonowymi śrubami napędowymi)
  • gotowość do pracy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
  • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
73,6PLN - 86,6PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie