Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy:

Pracownika/pracowniczkę magazynu.

Miejsce pracy: Warszawa, Wesoła

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Zakres obowiązków::

  • kompletacja towaru
  • konfekcja towaru
  • sprawne przygotowanie towaru do wysyłki
  • czynny udział w inwentaryzacji towarów
  • dbanie o czystość miejsca pracy.

 Tylko osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o Pracę Tymczasową (płatny urlop, płatne zwolnienie lekarskie)
  • stabilne zatrudnienie,
  • realna szansa rozwoju
  • praca w systemie jedno-zmianowym 8-16 lub 9-17
  • wolne weekendy
  • terminowe wypłaty
  • ubezpieczenie najbliższych członków rodziny
  • możliwość korzystania z LuxMed lub Multisport na korzystnych warunkach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.