Opis stanowiska pracy

  • Obsługa w zakresie przygotowania i wydawania elementów dla działów produkcji.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na towary w celu utrzymania stanów magazynowych dla zabezpieczenia ciągłości produkcji.
  • Utrzymanie porządku w magazynie.

Szukamy osoby, która posiada:

  • znajomość obsługi komputera,
  • podstawową znajomość elementów mechanicznych ( nakrętki, śruby, pręty itp.).
  • inicjatywę i zaangażowanie, gotowość do nauki i poszerzania wiedzy
  • samodzielność, komunikatywność, uczciwość i zdolność do pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość premii, w zależności od zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis