Pracownik magazynu przesyłek kurierskich

InterKadra Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ursynów, ul. Osmańska 2

Nr ref: MAG/1119/WWA

Oferujemy:

pracę od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, popołudniowo- wieczornych i nocnych,

możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, od 4 h do 8 h w godzinach pracy ustalanych indywidualnie,

pracę od 2 do 5 dni w tygodniu,

zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenia,

pracę na pełen etat z możliwością przejścia na umowę o pracę z magazynem,

pracę w magazynie, który pracuje w godzinach 15:00-07:00,

możliwość pracy stałej lub dodatkowej,

w okresie od Listopada do Marca bony żywnościowe wypłacane tygodniowo lub miesięcznie.

Zadania:

sortowanie przesyłek kurierskich w magazynie ( praca przy sorterze),

naklejanie etykiet na paczki.

Oczekiwania:

dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku od 2 do 5 dni w tygodniu,

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

chęci do pracy.

To właśnie Ciebie szukamy!!! Nie zwlekaj ! Aplikuj już dzisiaj!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie