Oferta wyróżniona

Pracownik magazynu - praca dla kobiet i mężczyzn bez ograniczeń wiekowych

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta – lidera z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów do oddziału w Chlebni koło Grodziska Mazowieckigo na stanowisko:

Wymagania

Twój zakres obowiązków to:

  • Będą to proste czynności związane z pakowaniem, przygotowywaniem do wysyłki i kompletowaniem zamówień za pomocą skanera

Oczekujemy:

  • Chcemy abyś był/a osobą gotową do pracy fizycznej na magazynie, sumienną i zaangażowaną, a także dyspozycyjną do pracy w systemie 3 zmianowym również w wybrane weekendy. Proste, prawda?

Czeka na Ciebie:

  • Zaoferujemy Ci stabilną pracę na umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę, atrakcyjne wynagrodzenie około 3500 zł brutto składające się z podstawy, premii i dodatku za pracę w nocy, bardzo bogaty pakiet socjalny (zniżki na zakupy, pyszne obiady za symboliczne 3.5 zł, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wyprawki szkolne i wiele więcej), szkolenia, fajną atmosferę w pracy i możliwości rozwoju w strukturach firmy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 3.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, dodatek nocny
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie