Pracownik magazynu / Magazynier - Warszawa (Dawidy) Umowa o pracę

Wizbar Sp. j.

Raszyn k Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jest to praca w magazynie, polegająca głównie na kompletowaniu i pakowaniu zamówionych produktów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki,
  • Odbiór i kontrola ilościowa oraz jakościowa dostaw towaru, wraz z kontrolą dokumentacji magazynowej,
  • Obsługa rozładunku towarów,
  • Dbałość o porządek w magazynie,
  • Uczestnictwo w pracach związanych z inwentaryzacją towaru.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-16:00 lub 9:00-17:30,
  • Pracę w zintegrowanym, młodym i energicznym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

  • Samodzielności, solidności i pracowitości :-)
  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Poczucia odpowiedzialności za wynik pracy i umiejętności automotywacji,
  • Gotowości zarówno do pracy fizycznej, jak i umysłowej,
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Poczucia humoru!
  • Mile widziane będą: doświadczenie w pracy w magazynie, znajomość programu Wf-Mag

Prezentacja firmy

Firma WIZBAR istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych, działa przede... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta