ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu – kompletacja

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Chlebnia, Natolin, Jaktorów, Milanówek

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Manpower
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia miesięczna
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień (głównie nabiał)
  • Transport produktów
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Inne prace pomocnicze na magazynie
  • Dbanie o porządek i czystość w ramach pełnionego stanowiska

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści "Kompletacja" pod numer 660 730 867 - oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy