ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu – kompletacja

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Natolin, Chlebnia, Pruszków, Żyrardów, Jaktorów, Milanówek

Miejsce pracy: Chlebnia

Oferta:

  • Umowa o pracę na cały etat
  • Praca na 3 zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca w nowoczesnym centrum logistycznym znanej marki odzieżowej
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit

Oczekiwania:

  • Wymagamy jedynie chęci do pracy fizycznej i pozytywnego nastawienia

Zadania:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z listą
  • Prace manualne na przypisanym obszarze magazynu
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Praca chodząco-stojąca

Jeśli szukasz stałej, rozwojowej pracy - zapraszamy do kontaktu. Nie potrzebujesz uprawnień, liczą się Twoje chęci i motywacja do pracy.

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści Chlebnia pod numer 660 730 867 - oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy