Pracownik magazynu (k/m)

Blu Global UK Limited

Wielka Brytania, zagranica

Od: Blu Global UK Limited
Miejsce pracy: Wielka Brytania

NIepowtarzalna okazja dla Pracowników Magazynu

Zarobki od €9.00 do €11.00 za godzine (brutto)

Liczni Klienci oraz różne lokalizacje w Wielkiej Brytanii:

Kettering, Bridgwater, Basildon, Haywood,

Doncaster, Northampton, Charlton, Greenford

i inne

NATYCHMIASTOWY START

Pomoc w zorganizowaniu podróży/transportu oraz zakwaterowania

Oferujemy pełen etat i stałą umowę –każde zlecenie różni sie w zależności od danego Klienta - Szczegółowe informacje zostaną omówione bezpośrednio podczas składania aplikacji.

W pełni opłacone szkolenia zapewniają nasi Klienci.

Opis stanowiska:

Przenoszenie produktów w magazynie, pakowanie ich według wymaganych standardów i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagania:

  • Dobry poziom jęz. angielskiego
  • Odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Więcej szczegółów przekaże Państwu nasz Konsultant pod numerem telefonu: 739 560 739 lub prosimy przysłać swoje cv w jez. angielskim klikając w przycisk Aplikuj.