Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Wielka Brytania" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

6 ofert pracy lokalizacja: Wielka Brytania

Sortuj według:
  • Zadania: • Konfiguracja i uruchamianie maszyn• Kontrola prawidłowego funkcjonowania maszynWymagania: • Doświadczenie na podobnym stanowisku• Mile widziana znajomość procesów produkcji miedzianych elementów• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy• Komunikatywna znajomość języka angielskiegoOferujemy: • Pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany (40h/tygodniowo) • Dofinansowanie do biletów lotniczych• Umowę wstępną na ...

  • Firma Arkpol poszukuje pracowników do pracy w zagranicznych, renomowanych firmach przeprowadzkowych w Anglii, Holandii, Belgii i Niemczech na stanowisku: Profesjonalny paker/kierowca w przeprowadzkach międzynarodowych. Praca w przeprowadzkach polega na pakowaniu mienia, właściwym jego zabezpieczaniu, montażu-demontażu mebli, załadunku na środek transportu, rozładunku i pełnym rozpakowaniu. Oferujemy ...

  • Engineering Director

    HAYS Manufacturing

    Kraków / UK/ Germany, śląskie

    Engineering Director Kraków / UK/ Germany NR REF.: 1126202 For our international client, we are currently looking for Director of Engineering for Poland, UK and Germany.Director of Engineering will be highly oriented towards Customer and project deliverables (timing), controlling technical activities and management of the engineering team. The position covers Engineering support and guidance for technical ...