Pracownik Magazynowy

Teresin, mazowieckie

Polskie Młyny S.A

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
  • Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w Magazynie;
  • Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami;
  • Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych;
  • Kontrola produktów pod względem jakościowym;
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego;
  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Uczciwość i kultura osobista;
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego;
  • Pracę wózkami najnowocześniejszymi na rynku;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Dojazd autobusem pracowniczym.

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie