Pracownik magazynowy- praca dla kobiet i mężczyzn

Asistwork Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy, sumienności i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy po około 3 miesiącach)
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: od 3954 zł brutto
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00
  • wolne weekendy
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy,
  • dojazd autobusem linii: 131, 150, 252 (nocny).

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy