Pracownik linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy
  • Wynagrodzenie zasadnicze 2900 zł brutto oraz system premiowy
  • Premia frekwencyjna, jakościowa, dodatki motywacyjne za pracę w nadgodzinach
  • Premie świąteczne oraz wakacyjne
  • Dofinansowanie benefitów pozapłacowych (MultiSport, Prywatna opieka medyczna, PZU, Manpower Premium)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Dokładność oraz sumienność
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia!

Zadania:

  • Montaż elementów
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie, klejenie

Zachęcamy do kontaktu z agencją Manpower pod numerem tel: 327937158 lub pod adresem Tychy, Niepodległości 55

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials