Pracownik Laboratorium - rekrutacja online

Chynów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta zlokalizowanego w Chynowie, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne,
  • chęć do pracy w systemie dwuzmianowym (6.00 – 22.00).

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,
  • udział przy wdrożeniu nowych surowców, wyrobów i technologii,
  • ocena wyrobu przed wprowadzeniem do sprzedaży,
  • stała współpraca z działem produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • dostęp do pakietu szkoleń,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;,
  • miejsce pracy: Chynów k. Góry Kalwarii.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inne , Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia