Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Konfekcji

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Mile widziane Panie

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki- Natolin

Oferujemy:

- umowę o pracę agencyjną (płatne urlopy, L4);

- pracę od zaraz od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00;

- stawkę 22 zł brutto/h;

- terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;

- wdrożenie w zakres obowiązków;

- opieka konsultanta;

- spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy.

Zakres obowiązków:

- konfekcja wyrobów ze spienionych tworzyw sztucznych;

- prace manualne (oklejanie, przycinanie);

- składanie kartonów.

Oczekujemy:

- dyspozycyjności od zaraz w systemie dwuzmianowym;

- sprawności fizycznej;

- chęci do pracy;

- umiejętności pracy w zespole;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Chętne osoby proszone są o przesłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.