ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik kompletacji zamówień

Miejsce pracy: Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Leszno

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone premią
  • Dodatek 500 zł brutto za 100% frekwencję podczas black week
  • 200 zł brutto miesięcznie za pracę w weekendy
  • Pracę w godzinach 6:30- 13:30; 14:30-21:30; 22:30-5:30 (płatne 8h)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Kazunia, Leszna i wiele innych okolicznych miejscowości
  • Umowa o pracę

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy systemie 3-zmianowym
  • Sanepid lub gotowość do wykonania badania

Zadania:

  • Realizacja zamówień z platformy sprzedażowej
  • Kompletowanie i pakowanie paczek
  • Kontrola pakowanych zamówień
  • Praca ze skanerem magazynowym

Napisz sms "Kopytów" na numer 660 451 062

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia
Nr ref. PKZ/097/MWO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy