Pracownik Gospodarczy zewnętrzny - Grodzisk Mazowiecki

Probet Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób na terenie całej Polski.
Pracownik Gospodarczy Zewnętrzny
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

OFERUJEMY

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie+posiłki regeneracyjne
  • pracę na jedna zmianę 6-14 pon. - pt.
  • dofinansowanie za dojazdy własnym samochodem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koszenie trawy
  • odśnieżanie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 571305595

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.