Pracownik gospodarczy od zaraz ! - także z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom

 Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Radzionków, ul. Szybowa

Zapraszamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt tel. 789495533

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 3300 zł netto w okresie próbnym, po okresie stawka się zwiększa

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku na magazynie oraz rampach,
  • segregacja opakowań zwrotnych, tj. butelek,skrzynek, palet drewnianych,
  • segregacja folii, kartonów - oraz prasowanie makulatury,
  • pakowanie warzyw - obsługa maszyny do pakowania ziemniaków.

Wymagania:

  • mile widziana książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • chęci do pracy,
  • sprawność ruchowa - praca chodząca,
  • dyspozycyjność - praca od poniedziałku do piątku 6-14:00.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.