Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2018.

Pracownik działu zakupów

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami firmy
  • Realizacja celów zakupowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie i analiza ofert handlowych
  • Zakup towarów zgodnie z procedurami firmy
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Zarządzanie bazą asortymentową
  • Analiza trendów rynkowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. rok
  • Wykształcenie kierunkowe (towaroznawstwo, ekonomia) - mile widziane
  • Mile widziana znajomość branży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość programów MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów - karta Multisport, ubezpieczenie NNW

Numer referencyjny: DZ/12/2017/KRO

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie