Pracownik działu sprzedaży

Planeta EKO

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się sprzedażą bioproduktów dla rolnictwa i domu, naturalnych kosmetyków i suplementów diety poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Główne zadania:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,

• przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień,

• sprzedaż produktów w sklepie i w terenie,

• badanie potrzeb klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

• analiza rynku i konkurencji,

• udział w targach, spotkaniach, konferencjach,

• nadzór nad stronami internetowymi, social media

Wymagania

• mile widziane wykształcenie kierunkowe: agronomia, ekologia lub średnie rolnicze,

• osobowość handlowca i nastawienie na efektywność działania,

• komunikatywność,

• samodzielność i dobra organizacja pracy,

• czynne prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,

• znajomość obsługi komputera,

• mile widziana znajomość obsługi programu graficznego i sklepu internetowego

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

• umowę o pracę,

• narzędzia niezbędne w codziennej pracy,

• szkolenia wdrażające,

• możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Planeta Eko to inicjatywa, która chce zrzeszać ludzi pragnących żyć w zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie