ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik ds. towarowania sklepu

Miejsce pracy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Raszyn, Góra Kalwaria, Łazy, Nadarzyn

Szukasz pracy?
Pomóż nam zatowarować nowy sklep w Mysiadle k. Piaseczna

Oferta:

  • Stawka 23 zł brutto/h
  • Praca na 2 zmiany 06:00-14:00. 14:00-22:00
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność

Zadania:

  • Rozpakowywanie asortymentu
  • Wystawianie asortymentu na regały

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści "Mysiadło" pod numer 696 016 687 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials