Pracownik ds. Rozliczeń - Gliwice

Work-Point

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta - lidera w branży energetycznej poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej:

Rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 31.05.2022 z możliwością przedłużenia w przypadku kontynuacji projektu.
Ilość miejsc: 2
wynagrodzenie: 18,30 zł brutto za godzinę
miejsce pracy:  Gliwice ( woj śląskie )

Zakres Czynności
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- realizacja procesów rozliczania i korygowania rozliczeń,
- obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych,
- obsługa korespondencji z klientami,
- wprowadzanie danych do EXCELa,
- wystawianie dokumentów i itp.,
- skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,
- pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
Oferujemy
- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- wynagrodzenie za godzinę pracy 18,30 zł brutto,
- praca biurowa nie związana z telemarketingiem!
- praca w administracji biurowej w godz. 07:00 - 15:00 z uwagi na dostęp do systemów informatycznych
Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od zaraz do 31.05.22 r
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
18,3PLN - 18,3PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka