Pracownik ds. Rekrutacji i Administracji z językiem ukraińskim

HRBC GROUP SP. z o.o.

31-546 Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC realizuje projekty z zakresu HR i outsourcingu dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.
Zakres działalności naszych Klientów zapewnia nam ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz pozwala zdobyć cenne doświadczenie, dlatego jeśli poszukujesz pracy – aplikuj do nas !

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik ds. Rekrutacji i Administracji
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• rekrutacja pracowników z zagranicy,
• wyjaśnianie znaczenia dokumentów,
• przekazywanie informacji o kwaterach, warunkach zatrudnienia etc.
• przygotowywanie raportów dotyczących pracowników,
• ogólne wsparcie pracowników podczas pobytu w Polsce (mieszkania, transport, banki etc.),
• pilnowanie poprawności zbieranej dokumentacji,
• kontakty z firmami zewnętrznymi (również na Ukrainie),
• współpraca z innymi działami firmy,
• inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
• niezbędne narzędzia pracy,
• stanowisko dające możliwość dużej swobody działania,
• dodatkowe benefity (np. kartę multisport),
• dobrze skomunikowane miejsce pracy w centrum Warszawy.

Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją: Przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 Kraków. 2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami. 4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wymagania

• status studenta,
• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego,
• dobra znajomość języka polskiego,
• podstawowa znajomość MS Excel,
• wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji,
• odpowiedzialność i skrupulatność.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta