Profi Credit Polska S.A.
PROFI CREDIT Polska S.A. jest w czołówce firm pożyczkowych w Polsce. Działamy na polskim rynku od 16 lat i specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek gotówkowych głównie dla klientów. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Pracownik ds. Reklamacji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Miejsce pracy: ul. Browarna 2, Bielsko-Biała (Centrala Spółki)

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy
  • Umiejętność tworzenia poprawnej językowo i merytorycznie korespondencji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie i poczucie obowiązku za realizację powierzonych zadań
  • Mile wdziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja lub prawo)

Zadania na stanowisku:

  • Utrzymanie bieżącej korespondencji z dłużnikami
  • Kontrola procesu reklamacyjnego
  • Obsługa poczty przychodzącej do Działu Windykacji
  • Raportowanie wyników dot. procesu reklamacyjnego
  • Archiwizowanie korespondencji

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo Spółce finansowej
  • Onboarding oraz Indywidualną Ścieżk Kariery
  • Współpracę z wyspecjalizowanym zespołem administratywistów i prawników,
  • Motywacyjny system wynagradzania: podstawa + premie
  • Atrakcyjny i rozbudowany pakiet benefitów