Pracownik ds. Obsługi Biura

Kamsoft S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa klientów firmy, zamówień,
- Prowadzenie rozliczeń, dokumentacji, fakturowanie,
- Obsługa administracyjna biura.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- Doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta (zawieranie umów, rozliczenia, fakturowanie),
- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (np. infolinia, BOK),
- Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność,
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze etatu.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce, z możliwością dalszej współpracy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta