Pracownik ds. czynności pomocniczych w sklepie elektronicznym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Piastów

Miejsce pracy: Pruszków
Praca od zaraz!

Oferta:

  • Umowa-zlecenie
  • Stawka 20 zł/h brutto
  • Praca w C.H. w Pruszkowie

Wymagania:

  • Ukończony 18 r.ż.
  • Dyspozycyjność poniedziałek - sobota w godzinach popołudniowych (15-20)
  • Praca również dla ucznia/ studenta

Zadania:

  • Witanie klientów
  • Weryfikacja liczby klientów na sklepie zgodnie z limitami
  • Weryfikacja, czy klienci którzy wchodzą na teren sklepu mają zasłonięte usta i nos
  • Uzupełnianie środków do dezynfekcji rąk

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials