Pracownik ds. Administracyjnych w Spółdzielni Mieszkaniowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niewielka  kameralna Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą przy ul. Chmieleniec w Krakowie, zarządzająca zasobem własnym oraz Wspólnotami Mieszkaniowymi zatrudni

Pracownika ds. Administracyjnych

 Główne obowiązki:

·         obsługa sekretariatu – odbieranie telefonów, przyjmowanie petentów, rejestrowanie i wysyłka korespondencji, segregacja dokumentów

·         prowadzenie rejestrów: członków i właścicieli lokali w systemie informatycznym MARHAL,

·         prowadzenie rejestrów nieruchomości, dokumentów, umów, uchwał,  innych.

·         redagowanie pism, uchwał, protokołów, umów, zleceń

·         kontakt z Mieszkańcami, instytucjami, firmami w  sprawach administracyjnych, porządkowych, usterkowych, innych

·         prowadzenie spraw kadrowych kilkuosobowego zespołu pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych  (cv, list motywacyjny)

Wymagania

  • wiedza o funkcjonowaniu  Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Wspólnot Mieszkaniowych
  • znajomość spraw kadrowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera -  system Windows oraz pakiet Office
  • mile widziana znajomość programów firmy MARHAL
  • komunikatywność, zorganizowanie, samodzielność, sumienność

Prezentacja firmy

Niewielka Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządzająca własnym osie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena