Pracownik drukarni / Drukarz / Sitodrukarz

Semaprint Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z branży odzieżowej zatrudni w ramach umowy zlecenia osobę do pracy w drukarni.

Stanowiska:

  • Sitodrukarz lub pomocnik sitodrukarza
  • Pracownik działu matryc i przygotowania produkcji
  • Farbiarz/Farbiarka

Wymagania:

  • dyspozycyjność w pracy na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • duża dokładność i staranność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg stawki godzinowej plus premie
  • stabilne zatrudnienie (w ramach umowy-zlecenia)
  • umowę o pracę w przypadku dobrych wyników w pracy

Mile widziane osoby ze statusem osób uczących się.

Miejsce pracy : Kraków Nowa Huta ul. Wadowska 2

Ze względu na to, ze nasza firma znajduje się na peryferiach Nowej Huty prosimy o kontakt osoby, dla których dojazd na adres wymieniony w ogłoszeniu nie będzie stanowił problemu.

Prezentacja firmy

SEMA-PRINT działa na rynku od 1998 roku. Nasza oferta składa się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne