Pracownik do realizacji planów biznesowych

Hansford Sensors Sp z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Hansford Sensors Sp. z o.o. poszukuje pracowników do realizacji planów biznesowych. Hansford Sensors to wiodący producent czujników drgań stosowanych w diagnostyce maszyn i instalacjach przemysłowych. Dołącz do nas i aktywnie rozwijaj umiejętności zawodowe z korzyścią dla siebie oraz firmy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami (kontakt telefoniczny oraz email);
  • Przygotowywanie ofert oraz dokumentów handlowych;
  • Sprawdzanie dostępności towarów oraz kompleksowa realizacja zamówień;
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja zagranicznych podróży biznesowych;
  • Bieżąca obsługa klientów, prowadzenie i aktualizacja systemu CRM

Oczekiwane umiejętności:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowany umożliwiającym swobodną komunikację z kontrahentami;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej;
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji, znajomość technik sprzedaży;
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i zadań;

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę, wynagrodzenie na poziomie rynkowym;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów: atrakcyjna oferta na prywatną opiekę medyczną, korzystne warunki grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Miłą, atmosferę i dobrą kawę bez limitu ;)

Prezentacja firmy

Hansford Sensors to wiodący producent czujników drgań stosowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta