Pracownik do obsługi maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta:

  • Stała umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bogaty system premiowy daje Ci szansę decydowania o wysokości Twoich zarobków
  • Dzięki wolnym weekendom będziesz wypoczęty i gotowy do działania!

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

Zadania:

  • Bieżąca obsługa dedykowanej maszyny
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Masz pytania? Wyślij SMS o treści: ’PRACA’ na numer 696 023 760, oddzwonimy z ofertą!

Nr ref.: OMA/097/PKR
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy