ELCAR TEAM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Firma ELCAR powstała w 1998r jest producentem oraz usługodawcą pozycjonowania pojazdów
za pomocą urządzeń GPS własnej produkcji.

Pracownik do działu produkcji

Siedziba firmy: Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Zatrudnimy pracownika do działu produkcji urządzeń elektronicznych.
  • W zakresie obowiązków pracownika będzie zamawianie podzespołów, kompletacja urządzeń, programowanie oraz przygotowanie do sprzedaży gotowego wyrobu.

Wymagania:

  • Min. średnie wykształcenie techniczne, ogólna wiedza elektroniczna, zdolności manualne dobra znajomość pakietu Office, dobra organizacja pracy.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenia: uzależnione od umiejętności minimum 2500,00 do 4000,00 zł netto miesięcznie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.