Pracownik do brygady sprzątającej

Szafiria Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzątająca Szafiria Group poszukuje pracownika do brygady sprzątającej.

Miejsce pracy - Kraków ( z wyjazdami po terenie całego kraju)

Do Twoich obowiązków będzie należało :

Realizacja prac czyszczenia specjalistycznego ( koszenie, mycie okien, mycie paneli fotowoltaicznych, czyszczenie kamienia, inne)

Wymagania

Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Uczciwość

Punktualność

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Doświadczenie w zakresie usług czyszczenia specjalistycznego

Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

Gotowość do pracy w nienormowanym czasie prac

Umiejętność obsługi urządzeń do koszenia trawy

Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

SZAFIRIA sp. z o.o. to agencja pracy i bezpośredni pracodawca dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna