Pracownik budowlany robót wykończeniowych, regipsy , malowanie

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy doświadczonych pracowników robót wykończeniowych

Obowiązki:

  • Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
  • Montaż sufitów podwieszanych Armstrong
  • Malowanie
  • Inne prace wykończeniowe

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• BEZPŁATNE zakwaterowanie;

• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;

• SAMOCHODY służbowe na miejscu;

• Liczne PREMIE;

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

  • Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong); oraz przy innych pracach wykończeniowych
  • Dokładność;
  • Samodzielność
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji;

Mile widziane

• Doświadczenie jako regipsiarz na terenie Francji lub Niemiec;

• Znajomość j. francuskiego;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.