Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • archiwizacja i aktualizacja dokumentów,
  • bieżące prace administracyjno – biurowe
  • obsługa i organizacja spotkań biznesowych,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz umów współpracy z kontrahentami a także nadzór nad ich wykonywaniem,
  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania

  • biegła znajomość pakietu Office;
  • biegłość w obsłudze urządzeń i systemów Apple;
  • kreatywność i zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość),
  • mile widziane wiedza z zakresu prawa
  • prawo jazdy kat. B

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzujące się różnymi... profilami działania. Spółka Śląskie Kamienice S.A., która od lat kojarzyła się głównie z działalnością na rynku nieruchomości, Śląska Prohibicja S.A. oraz Hornigold Reit S.A. wchodzące w skład holdingu – od teraz pod jednym brandem, sukcesywnie rozwijają swoje podmioty. Nowym projektem, który także stanowi filar działalności Berg Holding jest spółka Farmy Fotowoltaiki S.A., w której przy wsparciu inwestorów zajmujemy się budową farm fotowoltaicznych na wydzierżawionych terenach oraz tworzymy miejsca przyjazne środowisku naturalnemu. W planach działalności Berg Holding jest również wejście na rynek e-commerce. Doświadczenie, pasja oraz wiara we własne umiejętności sprawiły, że mała, polska marka stworzona, przez młodych i kreatywnych ludzi urosła do rangi potężnego holdingu. Wierzymy w spektakularny sukces.

Czym się zajmujemy?
– kupujemy kamienice w ścisłych centrach śląskich miast,
– dokonujemy generalnego remontu budynków (wymieniamy instalacje, montujemy nowe sieci grzewcze, odnawiamy klatki schodowe, podwórka i place przy kamienicach),
– przygotowujemy gotowe do zamieszkania lokale „pod klucz”, które możesz kupić lub wynająć.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta