Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy w dziale zamówień

miejsce pracy: Zawonia k. Wrocławia

Zadania na tym stanowisku:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów,
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie ofert do przetargów i udział w procesach przetargowych,
  • Bieżąca pomoc biurowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu Optima.

Forma kontaktu: CV

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa