Pracownik biurowy - Operator systemu komputerowego

KRAK-POŻ sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż sp. z o.o. - Lider branży przeciwpożarowej  na rynku Małopolski poszukuje osoby na stanowisko biurowe:

operator systemu komputerowego

miejsce pracy: Kraków

rodzaj umowy: pełen etat (pierwsza umowa-okres próbny - 3 miesiące)

system pracy: 12/24

zadania:

obsługa alarmów systemu monitoringu pożarowego oraz kontakt z klientem w zakresie funkcjonowania systemu, pomoc w obsłudze biura działu (pisma, umowy)

wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność;
  • mile widziane wykształcenie techniczne

oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • dla osób z wykształceniem technicznym możliwość rozwoju i szansa na zdobycie nowych umiejętności w zakresie projektowania/montażu instalacji przeciwpożarowych;
  • stabilne zatrudnienie

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia do dalszych etapów rekrutacji.

Prezentacja firmy

działalność od 1989, specjalizacja projekt, montaż i konserwacja instala... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne