Pracownik biurowo-administracyjny

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stawka 18,30 zł/h brutto w oparciu o umowę-zlecenie
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju w banku o solidnej pozycji na rynku
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8:00-16:00)
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport)

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiej pracy w ramach realizacji powtarzalnych zadań
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zadania:

  • Wsparcie doradców klienta w zakresie przygotowywania różnego rodzaju dokumentów
  • Modyfikacja danych w systemie, parametryzacja rachunków
  • Wydawanie kart płatniczych
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach w zależności od zapotrzebowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials