Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

1. Bieżącą obsługa obsługa połączeń telefonicznych oraz kontaktów mailowych,

2. Rejestracja badań w systemie,

3. Ewidencjonowanie dokumentacji medycznej,

4. Obsługa korespondencji z ośrodkami medycznymi,

5. Obsługa urządzeń biurowych,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia min. średnie – mile widziane wykształcenie biologiczne lub pokrewne (np. technik chemik, technik analityki medycznej)

• dobrej obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe)

• zdolności organizacyjnych

• inicjatywy, samodzielności w działaniu

• język angielski min. poziom komunikatywny

Prezentacja firmy

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. została założona w 2010 roku przez praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia