Pracownik administracyjny w Sekcji Administrowania Nieruchomościami DZM UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia postępowań przetargowych i zawarcia umów w zakresie: utrzymania czystości terenów UJCM, wykonywania usług sprzątania obiektów UJ CM, świadczenia usług pocztowych dla UJ CM;
• koordynacja realizacji umów, terminowe rozliczanie faktur, prowadzenie elektronicznej ewidencji poniesionych kosztów, rozliczanie faktur za korzystanie ze służbowych telefonów komórkowych, przygotowywanie zestawień kosztów dla poszczególnych numerów telefonicznych;
• opracowywanie harmonogramów pracy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach portierów w obiektach UJCM oraz dla pracowników gospodarczych Sekcji – sporządzanie kart pracy, opracowywanie planów urlopowych dla ww. grupy pracowników;
• zamawianie i wydawanie środków czystości oraz materiałów eksploatacyjnych dla pracowników Sekcji;
• nadzór nad realizacją umów najmu pomieszczeń w wyznaczonych obiektach.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• wysoka kultura osobista;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Exel);
• umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów;
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

UJ CM zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa