Pracownik administracyjny w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie umów cywilno-prawnych zawieranych z osobami prowadzącymi zajęcia dydaktyczne ze studentami wszystkich kierunków studiów Wydziału Lekarskiego UJ CM i innych związanych z procesem dydaktycznym,
  • prowadzenie prac związanych z coroczną aktualizacją planu i programu nauczania na kierunku lekarskim,
  • obsługa Stałej Wydziałowej Komisji Dydaktycznej na Wydziale Lekarskim UJ CM,
  • sporządzanie planów zajęć dydaktycznych na rok akademicki dla wszystkich jednostek Wydziału Lekarskiego UJ CM,
  • koordynacja i prowadzenie prac związanych z rekrutacją na I-szy rok wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Lekarskim UJ CM , w tym obsługa Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej,
  • wykonywanie obowiązków zastępcy specjalisty ds. ochrony danych osobowych na Wydziale Lekarskim UJ CM.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu MS Office.

 Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość programu USOS,
  • znajomość zasad funkcjonowania uczelni,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oczekiwane predyspozycje:

  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności komunikacyjne,
  • duża samodzielność na stanowisku pracy,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
  • umiejętności analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia